Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Programista .NET

2BITS to dynamiczna spółka informatyczna realizująca kontrakty przede wszystkim dla sektora średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalnością firmy są systemy informatyczne tworzone na zamówienie pod konkretne potrzeby Klienta, a także rozwiązania z zakresu zarządzanie procesami (BPM), obiegów dokumentów oraz platform edukacyjnych (e-learning).

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista .NET

Zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania na potrzeby firmy
  • testowanie oprogramowania
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej dotyczącej realizowanych projektów.

Wymagania

  • dobra znajomość platformy ASP.NET,
  • dobra znajomość C#,
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań internetowych wykorzystujących platformę ASP.NET oraz SQL Server
  • dobra znajomość architektury baz danych oraz języka SQL / T-SQL,
  • dobra znajomość HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSLT,
  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania własnym czasem pracy, zarządzania projektem.

Mile widziane

  • umiejętność testowania tworzonych rozwiązań pod względem bezpieczeństwa oraz wydajności.

Zapewniamy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie,
  • swobodną, niekorporacyjną atmosferę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • pracę w ciekawych projektach dla największych firm w Polsce.

Programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista PHP

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie kodu aplikacji internetowych (HTML/CSS/Javascript), integracja warstwy graficznej z aplikacjami, tworzenie modułów oprogramowania działających w środowisku internetowym (PHP, MySQL) oraz rozwój już istniejących aplikacji internetowych.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie projektów webowych,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość SQL.

Zapewniamy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności,